Klaffbord empirestil

Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets slut, empirestil, fanérat i mahogny och idegran, beslag och hjultrissor i mässing, höjd 76 118x91 cm

Bruksslitage, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

258379

2014-08-09