Johannes De Groot tillskriven oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DE GROOT, Johannes W. Simon (1877-1956), tillskriven: Kustmotiv med figurer, signerad J m De Groot, olja på, ca 50x60 cm

258384

2014-08-09