Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DE GROOT, Johannes W. Simon (1877-1956), tillskriven: Kustmotiv med figurer, signerad J m De Groot, olja på, ca 50x60 cm
258384
2014-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här