Nils Janzon oljemålning

Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning
Nils Janzon oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JANZON, Nils (1850-1926): Kärleksbrevet, signerad och daterad 1888, olja på duk, ca 46x37 cm

Dukhål och ytskador

258387

2014-08-09