Felice Giordano oljemålning

Felice Giordano oljemålning
Felice Giordano oljemålning
Felice Giordano oljemålning
Felice Giordano oljemålning
Felice Giordano oljemålning
Felice Giordano oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GIORDANO, Felice (1880-1964): Motiv från Capri, signerad, olja på duk, ca 49x70 cm

Smärre färgbortfall

258391

2014-08-09