Lennart Nilsson fotografi

Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSSON, Lennart (född 1922) Ormbunke, signerad och daterad Lennart Nilsson 1982, färgfotografi, 60x40 cm
LITTERATUR: "Lennart Nilsson, Hans livs bilder" sid 202-203

258392

2014-08-09