Gueridon i bonad och träskuren dekor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUERIDON, bonad och träskuren dekor, höjd 146 cm
Proveniens: Häringe slott

Enstaka skador

258395

2014-08-09