Gueridon i bonad och träskuren dekor
2014-08-09
258395
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUERIDON, bonad och träskuren dekor, höjd 146 cm
Proveniens: Häringe slott
Enstaka skador