Bord med dekor av pärlstav
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, LAMPBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, dekor av pärlstav, soffbord, fanér i valnöt och röd bok, höjd ca 56,105x6, lampbordet i mahognyfanér, höjd ca 52, 60x40 cm
Bruksslitage
258404
2014-08-10