Bord med dekor av pärlstav

Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav
Bord med dekor av pärlstav

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, LAMPBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, dekor av pärlstav, soffbord, fanér i valnöt och röd bok, höjd ca 56,105x6, lampbordet i mahognyfanér, höjd ca 52, 60x40 cm

Bruksslitage

258404

2014-08-10