Skulptur Lisa Larsson

Skulptur Lisa Larsson
Skulptur Lisa Larsson
Skulptur Lisa Larsson
Skulptur Lisa Larsson
Skulptur Lisa Larsson
Skulptur Lisa Larsson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, stengods, Lisa Larson (född 1931), "Plocka äpplen", signerad och daterad Lisa Larson -01, höjd inklusive träsockel 26 cm

backsidan med smärre nagg

258409

2014-08-10