Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, stengods, Lisa Larson (född 1931), "Plocka äpplen", signerad och daterad Lisa Larson -01, höjd inklusive träsockel 26 cm
backsidan med smärre nagg
258409
2014-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här