Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SINDING CHRISTENSEN, Jens (1888-1980): Båtar i hamn, monogramsignerad, olja på duk, 50x70 cm
258412
2014-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här