Jens Sinding Christensen oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SINDING CHRISTENSEN, Jens (1888-1980): Båtar i hamn, monogramsignerad, olja på duk, 50x70 cm

258412

2014-08-10