Tellurium

Tellurium
Tellurium
Tellurium
Tellurium
Tellurium
Tellurium
Tellurium
Tellurium
Tellurium
Tellurium

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TELLURIUM, 1920/30-tal, på grönlackerad fot, oljelampa märkt Kosmos Brenner, höjd 59 längd 65 cm

Bruksslitage

258426

2014-08-10