Brefkortsalbum

Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum
Brefkortsalbum

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREFKORTSALBUM, ca 275 vykort, mestadels europeiska huvudstäder, 1900-talets början, monterade i två album
PROVENIENS: Har tillhört Anna Liljefors (gift med Bruno Liljefors)

258428

2014-08-10