Tom Krestensen akvarell

Tom Krestensen akvarell
Tom Krestensen akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRESTENSEN, Tom (född1927): Kustvy, signerad och daterad Tom Krestensen, akvarell, ca 45x60 cm

258449

2014-08-10