Sven Erixon färglitografi

Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXON, Sven, X:et (1899-1970): Utsikt från fönster, signerad Sven Erixon, 121/150, färglitografi, ca 56x43 cm

258451

2014-08-10