Gert Markus seriegrafier

Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier
Gert Markus seriegrafier

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MARCUS, Gert (född 1914-2008): 2 st, ur Di-Edersekvensen, signerade och numrerade, serigrafi, bladmått respektive ca 62x61,5 cm

Kuntoraportti

Smärre hanteringsveck, ett blad med ett hörn med obetydlig fuktfläck i marginal

258453

Päivämäärä:

2014-08-10