Gert Markus seriegrafier
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARCUS, Gert (född 1914-2008): 2 st, ur Di-Edersekvensen, signerade och numrerade, serigrafi, bladmått respektive ca 62x61,5 cm
Kuntoraportti
Smärre hanteringsveck, ett blad med ett hörn med obetydlig fuktfläck i marginal
258453
Päivämäärä:
2014-08-10