Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
MARCUS, Gert (född 1914-2008): 2 st, ur Di-Edersekvensen, signerade och numrerade, serigrafi, bladmått respektive ca 62x61,5 cm
Smärre hanteringsveck, ett blad med fläck
258454
2014-08-10