Gert Marcus seriegrafier

Gert Marcus seriegrafier
Gert Marcus seriegrafier
Gert Marcus seriegrafier
Gert Marcus seriegrafier

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

MARCUS, Gert (född 1914-2008): 2 st, ur Di-Edersekvensen, signerade och numrerade, serigrafi, bladmått respektive ca 62x61,5 cm

Smärre hanteringsveck, ett blad med fläck

258454

2014-08-10