Håkan Bull gouache

Håkan Bull gouache
Håkan Bull gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BULL, Håkan (född 1953):"Amarnienne X", signerad och daterad Håkan Bull 1987, gouache, ca 50x65 cm

Smärre fläckar

258456

2014-08-10