Byrå senbarock
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, troligen Tyskland, fanérad i valnöt och rot, brännförgyllda beslag, krönta nyckelskyltar, draghandtag i rokoko, höjd 83, 74x50 cm
Senare draghandtag, smärre ytskador, nyckel saknas
258466
2014-08-10