Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, troligen Tyskland, fanérad i valnöt och rot, brännförgyllda beslag, krönta nyckelskyltar, draghandtag i rokoko, höjd 83, 74x50 cm

Senare draghandtag, smärre ytskador, nyckel saknas

258466

2014-08-10