Skrattstol

Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol
Skrattstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, omkring 1800, sk. skrattstol, provinsarbete, bonat lövträ, läderklädd sits, sitthöjd 45 cm

Skador och lagningar

258470

2014-08-11