Albert Berg oljemålning

Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

BERG, Albert (1832-1916): Skärgårdmotiv, signerad och daterad -94, olja på duk, 67x104 cm

258479

2014-08-11