Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JONSSON, Sven (1902-1981): "I väntan på vind", signerad Sven Jonsson, numrerad 91/270, färglitografi, bladstorlek 43x66 cm
258491
2014-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här