Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONSSON, Sven (1902-1981): "I väntan på vind", signerad Sven Jonsson, numrerad 91/270, färglitografi, bladstorlek 43x66 cm

258491

2014-08-11