Leopold Falkowski oljemålning

Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning
Leopold Falkowski oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FALKOWSKI, Leopold (samtida): Österlen, signerad Leo Falkowski, olja på duk, 65x80 cm

258495

2014-08-11