Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINKEN, Cezar (samtida): "Souvenirer", signerad och daterad a tergo C.Linken 2003, objekt, 128x104 cm
Kantnagg
258511
2014-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här