Cezar Linken objekt

Cezar Linken objekt
Cezar Linken objekt
Cezar Linken objekt
Cezar Linken objekt

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINKEN, Cezar (samtida): "Souvenirer", signerad och daterad a tergo C.Linken 2003, objekt, 128x104 cm

Kantnagg

258511

2014-08-11