Bord 1950-tal teak

Bord 1950-tal teak
Bord 1950-tal teak
Bord 1950-tal teak
Bord 1950-tal teak
Bord 1950-tal teak
Bord 1950-tal teak
Bord 1950-tal teak
Bord 1950-tal teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1950-tal, Jason Ringsted Danmark, teak, triangulär form, höjd 56, 76x76 cm

Ytslitage

258516

2014-08-11