Miniatyrskåp i barockstil

Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil
Miniatyrskåp i barockstil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRSKÅP, 1800-tal, barockstil, furu och rot, underdel med skåpsdörrar, höjd 68, 49,5x17,5 cm, nyckel finns

Bruksskick

258526

2014-08-11