Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MANKELL, Otto August (1838-1885): Vega expeditionens mottagande i Stockholm, 1880, litografi efter förlaga i akvarell, bildyta ca 37x62 cm
Gulnat blad, kant med fuktfläck
258550
2014-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här