Vega expeditionens mottagande i Stockholm litograf

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MANKELL, Otto August (1838-1885): Vega expeditionens mottagande i Stockholm, 1880, litografi efter förlaga i akvarell, bildyta ca 37x62 cm

Gulnat blad, kant med fuktfläck

258550

2014-08-11