Doug Anderson blandteknik
2014-08-12
258565
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERSON, Doug (född 1954): "True disease", signerad och daterad Doug Anderson 1989-1990 a tergo, blandteknik, 51x42 cm