Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TREFOT, 18/1900-tal, gjutjärn, bemålad, med hänklar, höjd upptill 42 cm
Bruksslitage
258582
2014-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här