Takarmatur Hans Agne Jacobsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKARMATUR, 1970-tal, 6-armad, Hans Agne Jacobsson Markaryd, L64, stomme i mässing, färgade glaskupor, höjd ca 72 cm

Bruksslitage

258583

2014-08-12