Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKARMATUR, 1970-tal, 6-armad, Hans Agne Jacobsson Markaryd, L64, stomme i mässing, färgade glaskupor, höjd ca 72 cm
Bruksslitage
258583
2014-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här