Mats Hådell oljemålning
2014-08-12
258594
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÅDELL, Mats (född 1958): Landskap, signerad Mats Hådell, olja på duk, 55x45 cm