Per Fischer oljemålning

Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning
Per Fischer oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISCHER. Per (1877-1974): Landskap med bymoln, signerad och daterad Per Fischer 08, olja på pannå, 63x69 cm

Smärre ytskador

258598

2014-08-12