Josef Theodor Hansen, akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANSEN Josef Theodor, Danmark 1848-1912 HANSEN, Josef Theodor (Danmark, 1848-1912): "Kongevaerelset", signerad och daterad Th. Hansen, Udstillingen 1890, akvarell, ca 45x50 cm

258606

2014-08-20