Clara Grimsgaard Mörck Kramsfåglar oljemålning
Valmis
2014-08-12
258607
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
GRIMSGAARD MÖRCH, CLARA (född 1851-1935): Kramsfåglar, signerad och daterad 1909, olja på duk, 41x38 cm
Dukhål