Evald Hedenström oljemålning

Evald Hedenström oljemålning
Evald Hedenström oljemålning
Evald Hedenström oljemålning
Evald Hedenström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Hedenström, Evald (1909-1996):Skärgårdsmotiv med stuga, signerad E Hedenström, olja på pannå, 14,5x20 cm

258613

2014-08-12