Gösta Wallmark oljemålning

Gösta Wallmark oljemålning
Gösta Wallmark oljemålning
Gösta Wallmark oljemålning
Gösta Wallmark oljemålning
Gösta Wallmark oljemålning
Gösta Wallmark oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALLMARK, Gösta (född 1928): "Bergslandskap", signerad G Wallmark, olja på duk, ca 55x33 cm

258619

2014-08-12