Soffbord Stig Lindberg
2014-08-12
258628
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SOFFBORD, emaljskiva av Stig Lindberg, Gustavsberg, teak, skivan signerad och daterad Stig L 53, skyltmärkt för Nordiska Kompaniet, stämplad 579-05, höjd ca 47, 125x55 cm
Smärre slitage, smärre fläckar