Regina Kylberg Bobeck akvarell

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

KYLBERG BOBECK, Regina (1842-1913): Jaktmundering, signerad och daterad 6 mars -67 Regina Kyl..., akvarell, ca 32x21 cm

Pappersskador, hörn saknas

258632

2014-08-12