Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
KYLBERG BOBECK, Regina (1842-1913): Jaktmundering, signerad och daterad 6 mars -67 Regina Kyl..., akvarell, ca 32x21 cm
Pappersskador, hörn saknas
258632
2014-08-12