Jan Ed gouache

Jan Ed gouache
Jan Ed gouache
Jan Ed gouache
Jan Ed gouache
Jan Ed gouache
Jan Ed gouache
Jan Ed gouache
Jan Ed gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ED, Jan (samtida): "The Dreamer" resp "Harmoni II", signerade och daterade Jan Ed 1977, gouache, ca 29x35 resp 24x51 cm

258636

2014-08-12