Oidentifierad konstnär Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1800-tal), Mansportätt, signerad på kyrilliska (N.Blinov), daterad -89, olja på duk, 61x50 cm

258637

2014-08-22