Oljemålning Levi Vassily
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
VASSILY, Levi (1878-1954): Slädekipage i vinterlandskap, olja på pannå, 56x47 cm, oramad
PROVENIENS: Gåva från konstnärens dotter Nathalie Levi till nuvarande ägare
Kuntoraportti
Kanter med färgbortfall
258638
Päivämäärä:
2014-08-22