Lily Thiel oljemålning

Lily Thiel oljemålning
Lily Thiel oljemålning
Lily Thiel oljemålning
Lily Thiel oljemålning
Lily Thiel oljemålning
Lily Thiel oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THIEL, Lily (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad L Thiel -29, olja på duk, ca 75x51 cm

Smärre ytskador, dukhål

258645

2014-08-12