Gardinomtag empire

Gardinomtag empire
Gardinomtag empire
Gardinomtag empire
Gardinomtag empire
Gardinomtag empire
Gardinomtag empire
Gardinomtag empire
Gardinomtag empire

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GARDINOMTAG, 2 st., 1800-talets första hälft, empire, brännförgylld brons, dekor av lejonmaskaroner, diameter 10 cm

258646

2014-08-12