Oljemålning Francis Muschamp bergslandskap

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MUSCHAMP, Francis (verks. 1865-1881): Bergslandskap med bäck, signerad F. Muschamp, olja på duk, 69x50 cm

258648

2014-08-13