Spegel med konsolbord Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, sent 1800-tal, Karl Johan-stil, mahogny, spegelns höjd 170 cm, bordets mått höjd 82, 83x40 cm

Smärre fanérskador

258654

2014-08-12