Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTAL, jugend, Rörstrand, porslin, dekor i form av näckrosor, höjd 86, diameter 34 cm
Nagg, lagningar
258660
2014-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här