Piedestal Rörstrand

Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

PIEDESTAL, jugend, Rörstrand, porslin, dekor i form av näckrosor, höjd 86, diameter 34 cm

Nagg, lagningar

258660

2014-08-13