Miniatyrskåp 1800-tal barockstil

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MINIATYRSKÅP, 1800-talets slut, barockstil, svärtat trä med dekorbeslag i mässing och krönt av ryttarfigur, bemålade porslinsplaketter samt miniatyrmåler, invändigt med lådinredning

Smärre slitage, en plakett med nagg

258661

2014-08-13