Miniatyrskåp 1800-tal barockstil
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MINIATYRSKÅP, 1800-talets slut, barockstil, svärtat trä med dekorbeslag i mässing och krönt av ryttarfigur, bemålade porslinsplaketter samt miniatyrmåler, invändigt med lådinredning
Smärre slitage, en plakett med nagg
258661
2014-08-13