Stolar 1950-tal

Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal
Stolar 1950-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 10 st, 1950-tal, svartlackerade stommar, karmar i trä, klädsel i grön galon, stapelbara

Slitage

258673

2014-08-13