Oidentifierad konstnär
2014-08-13
258677
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna med harpa, signerad A Rahimi, olja på duk, 59x45 cm
Obetydligt färgbortfall